SKLENĚNÉ KYTKY A BETLÉMY, orig. dárky, plastiky a firemní loga ze skla, skleněná zvířátka. Exkurze, workshopy.

Popis výrobků

Rozměrově je možné vyrobit figurky od miniaturních 1cm po největší přibližně 20cm. V případě velikostí jsme limitováni zpracovávanou masou skla.

Barevná šklála suroviny je velká. Podle obtížnosti mísení jednotlivých druhů skel je po jejich vhodné kombinaci výsledná barevnost prakticky neomezená.

Naše objednávky se soustředí zejména z řad velkoodběratelů a sběratelů, rádi vyjdeme vstříct každému jednotlivému zájemci.

Na přání jsme schopni vyrobit cokoliv si přejete. A to buď podle vlastního grafického návrhu nebo Vám zpracujeme i tento a figurka se vyrábí až po konzultaci a schválení.

Hotové výrobky můžeme na přání zasílat poštou ( s přirážkou na balení a expedici). Platbu požadujeme většinou v hotovosti, u velkých zakázek se zálohou, je možné se domluvit na platbě na fakturu.

Každý vyrobený kus je standardně balený v samostatné kartonové krabičce, na přání může být balení dárkové.

Samozřejmostí je záruka zpracování, ale opravíme i figurky po zákonné záruční lhůtě a ve většině případů také Vaše letité a historické kusy (po dohodě a posouzení). Slepované rozbité sklo lze nad kahanem opravovat již jen velice problematicky nebo vůbec.

Pochopitelně se veškeré transakce dají vyřešit elektronicky a poštovním balíčkem. Svoji návštěvu u nás můžete však spojit i s krásným výletem do Českého ráje. V případě poštovní zásilky připočítáváme k ceně výrobků poštovné dle aktuálního ceníku České pošty.