SKLENĚNÉ KYTKY A BETLÉMY, orig. dárky, plastiky a firemní loga ze skla, skleněná zvířátka. Exkurze, workshopy.

 

Novinky

Od letošního roku nás můžete nalézt také na sítích   facebook.com/pages/Urbanglass-figurky     twitter.com/figurky_urban     urbanglass-figurky.tumblr.com/    

Dárkový poukaz

30.06.2013 08:59
Nevíte-li si rady, jaký motiv by udělal Vašim blízkým radost můžete si objednat dárkovou poukázku na výrobu skleněného dárku dle vlastního přání či návrhu. Tuto možnost může obdarovaný spojit s hezkým výletem do Českého ráje nebo malou exkurzí s předvedením výroby u nás.

Speciální figurky

15.02.2011 00:15
V katalogu pod záložkou foukné figurky naleznete poměrně zajímavé výrobky. Jedná se o vyduté figurky, zhotovené z olovnatého skla, pro tuto metodu zpracování prakticky nepoužívaného.
I letos můžete shlédnout ukázku naší výroby na tradiční adventní akci Valdštejnské Vánoce na zámku v Mnichově Hradišti www.mnichovo-hradiste.cz/kulturni-prehled/?more=35#ka35   V Betlémské kapli můžete vidět kromě našeho rozšířeného betlému i výrobky jiných sklářů www.vanocnivystava.cz  
 Galerie výrobků doplňujeme průběžně, za což se omlouváme a děkujeme za strpení. Starší fotografie jsou buď nepoužitelné nebo jsme vylepšili vzorky.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>